0 (532) 475 14 76

Sosyal Medyada Biz}

Saç Ekim Koltuğu

Elegance Saç Ekimi Cilt Bakım Koltuğu cilt bakımı, göz operasyon, kan alma, saç ekimi ve ufak cerrahi operasyonlar için tasarlanmıştır.

Koltuk sırt,oturak ve ayak olmak üzere 3 temel parçadan oluşmaktadır. Sırt , ayak , trendelenburg ve aşağı-yukarı yükseklik ayarı 4 adet DC motor ve elektronik el kumandası ile yapılmakta ve istenilen pozisyon sağlanabilmektedir.

Yukarı & aşağı yükseklik ayarı özel bir yataklama sistemi sayesinde dikey olarak yapılmakta, bu yüzden de koltuk yükselirken herhangi bir pozisyon değişikliği olmamaktadır.
Elektrik kesilmelerinde devreye girerekkoltuğun enerji gereksinimini karşılayacak bir kuru bataryası mevcuttur.

Özel vinleks malzemeyle kaplanmış olan döşeme uzun ömürlü , kolay temizlenebilir , su geçirmez ve antibakteriyel özelliktedir.Çelik konstrüksiyon galveniz kaplama ve elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumaya alınmış ve tamamı antibakteriyel özelliğe sahip kolay temizlenebilir ABS plastiklerle kapatılmıştır.

Böylece çok şık bir görünüme ve sağlamlığa sahiptir.

Kollar sırt hareketinde sırtla birlikte yerden paralelliği bozulmadan hareket eder, ayrıca isteğe bağlı olarak kolaylıkla sökülüp takılabilir.

Koltuğun ayak bölümünde sökülüp takılabilir ayak uzatması mevcuttur.

Koltuğun başlık bölümü yüksekliği hastanın pozisyonuna ayarlanabilir ve istenildiği zaman sökülüp takılabilir yapıdadır.

Göz operasyonu için opsiyonel olarak mafsallı geniş kol destekleri, göz simidi kullanılmaktadır.

Saç ekimi için opsiyonel olarak ek kafa yastığı kullanılmaktadır.

13 Nisan 2017
2.059 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.